Surfařka (2011) | Filmy online zdarma - sledujemefilmy.cz
 


 
 

Surfařka (2011) 
csfd.cz

Hodnocení  74%

Více informací o filmu a aktuální hodnocení zde

USA, 2011, 102 min

Sdílet:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dospívající surfařka bojuje sama se sebou. Po děsivém útoku žraloka, jenž jí připravil o levou ruku se odhodlává vrátit se zpět do oceánu. Toto inspirativní drama bylo natočeno podle skutečného příběhu.
Toto je skutečný příběh dospívající surfařky Bethany Hamilton, jež při děsivém útoku žraloka přišla o ruku. Jenže Bethany se své surfařské vášně nevzdala. Překonala všechny překážky, znovu našla odvahu brázdit vlny oceánu a stala se opět šampionkou. Dokázala to díky svému pevnému odhodlání a neochvějné víře. Přestože ztratila ruku a málem přišla o život, proměnila svou ztrátu v inspirativní dárek ostatním.(HBO Europe)Režie:

Sean McNamara

Předloha:

Bethany Hamilton (kniha)

Scénář:

Sean McNamara

Kamera:

John R. Leonetti

Hudba:

Marco Beltrami

Hrají:

AnnaSophia Robb, Dennis Quaid, Helen Hunt, Kevin Sorbo, Jeremy Sumpter, Ross Thomas, Carrie Underwood, Chris Brochu, Craig T. Nelson, David Chokachi, Sonya Balmores, Branscombe Richmond, Lorraine Nicholson, Sean McNamara, John Philbin, Roy Vongtama, Bethany Hamilton (a.z.)

(Zdroj informací a textu: csfd.cz)

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace