Paranormal Activity Prokletí (2014) | Filmy online zdarma - sledujemefilmy.cz
 


 
 

Paranormal Activity Prokletí (2014) 
csfd.cz

Hodnocení  44%

Více informací o filmu a aktuální hodnocení zde

USA, 2014, 84 min

Sdílet:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Jesse (Andrew Jacobs) právě dostudoval střední školu a ocitl se na prahu typické prázdninové nudy. Během zoufalého hledání jakéhokoliv rozptýlení uslyší z větrací šachty podivný hluk z bytu o patro níž. S kamarádem „pošlou na průzkum“ zapnutou videokameru, která zaznamená bizarní rituál. Z bizarního se stane děsivé, když obyvatelka onoho bytu náhle zemře a vzhledem k přítomnosti policistů na místě činu rozhodně ne přirozenou cestou. Zvědavost u kluků zvítězí nad pudem sebezáchovy a policejním páskám navzdory se rozhodnou sousedčin byt prohlédnout. Jako suvenýr si Jesse z expedice odnese podivné kousnutí, po kterém už jeho život nikdy nebude stejný jako předtím. Stejně jako životy těch, kteří se mu budou snažit pomoci. Podle režiséra Christophera Landona, který má na svědomí scénáře předchozích tří dílů, je toto volné pokračování jakýmsi bratrancem slavné hororové série. Do té doby fádní a nezajímavý osud hlavního hrdiny se vinou jeho zvědavosti nečekaně protne s tragickou historií postav předchozích dílů. Od tohoto protnutí vše půjde už jenom z kopce a na divácích bude, aby prudký nával filmového děsu přežili až do konce.(CinemArt)Režie:

Christopher Landon

Scénář:

Christopher Landon

Kamera:

Gonzalo Amat

Hrají:

Andrew Jacobs, Jorge Diaz, Gabrielle Walsh, Renee Victor, Noemi Gonzalez, David Saucedo, Gloria Sandoval, Richard Cabral, Carlos Pratts, Katie Featherston, Molly Ephraim, Micah Sloat, Hector Luis Bustamante, Catherine Toribio, Brian Steele, David Fernandez Jr.

(Zdroj informací a textu: csfd.cz)

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace