Osamělý válečník (2011) | Filmy online zdarma - sledujemefilmy.cz
 


 
 

Osamělý válečník (2011) 
csfd.cz

Hodnocení  57%

Více informací o filmu a aktuální hodnocení zde

Čína / Hong Kong, 2011, 109 min

Sdílet:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Příběh generála, který se stal legendou.
Kuan Jün-Čchang, generál panovníků dynastie Chan, byl prý vlkem s duší beránka. Nazývali ho Neporazitelným, přesto válku nenáviděl. Jednoho dne padl do zajetí Cchao Cchaa, obratného manipulátora, v jehož rukách se mladý císař stal pouhou loutkou. Cchao Cchao zatoužil po tom, aby se figurkou na šachovnici jeho intrik stal i generál Kuan a snažil se ho přimět, aby bojoval po jeho boku. Po jedné z vítězných bitev, ve které Kuan znovu stvrdil mýtus o své neporazitelnosti, se však po celé říši rozletěl císařský výnos, který přikazoval, aby byl generál zbaven života. Osamělý válečník se od té doby musí vypořádat s řadou nástrah lstivých nepřátel.
V hlavní roli čínského velkofilmu plného atraktivních bojových scén uvidíte herce, producenta, režiséra a mistra bojových umění Donnieho Yena, který se tímto druhem sportu zabývá od dětství a ve filmu předvádí nadčasové choreografie ve stylu filmů Hrdina nebo Tygr a drak.(oficiální text distributora)Režie:

Felix Chong, Alan Siu Fai Mak

Scénář:

Felix Chong, Alan Siu Fai Mak

Kamera:

Chi-Ying Chan

Hudba:

Henry Lai

Hrají:

Donnie Yen, Wen Jiang, Betty Sun, Andy On, Alex Fong, Siu-hou Chin, Hong Chen, Kang Yu, Xuebing Wang

(Zdroj informací a textu: csfd.cz)

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace