Nejlepší přítel (2015) | Filmy online zdarma - sledujemefilmy.cz
 


 
 

Nejlepší přítel (2015) 
csfd.cz

Hodnocení  54%

Více informací o filmu a aktuální hodnocení zde

Kanada, 2015, 88 min

Sdílet:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Zatímco se jedenáctiletá Penelope venku poohlíží po práci, aby mohla podpořit svou nemocnou matku, seznámí se s pragmatickým policistou a jeho psem Lueym. Když se pak stav její matky zhorší, Luey Penelope pomůže najít sílu jít dál.
Penelope je odvážná a vynalézavá jedenáctiletá dívka, která žije se svou churavějící matkou Frances. Aby vydělala nějaké peníze, okouzlí místního policistu Coopera natolik, že jí dovolí vyčistit psí boudu svého čtyřnohého parťáka Lueyho, který je úředně veden jako K-9. Penelope se s policejním psem okamžitě spřátelí a propašuje ho v noci z boudy, aby společně navštívili její matku, která skončila v nemocnici. Cooperovo podezření však rychle narůstá a brzy odhalí dívčino tajemství – že žije doma sama. Poté, co se Francesin stav rapidně zhorší, stojí Cooper před problémem, jak vyřešit Penelopinu bezútěšnou situaci. K tomu, aby tohle nesourodé trio, které bylo pro sebe možná stvořeno, mohlo znovu začít vést šťastný život, bude zapotřebí spousty naděje, přátelství a odvahy!(HBO Europe)Režie:

Terry Ingram

Kamera:

Ron Stannett

Hudba:

Lawrence Shragge

Hrají:

James Denton, Laura Mennell, Chris Gauthier, Michael Kopsa, Sebastian Gacki, Gabrielle Giraud, Lilah Fitzgerald

(Zdroj informací a textu: csfd.cz)

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace