Musíme odsud vypadnout (2013) | Filmy online zdarma - sledujemefilmy.cz
 


 
 

Musíme odsud vypadnout (2013) 
csfd.cz

Hodnocení  46%

Více informací o filmu a aktuální hodnocení zde

USA, 2013, 92 min

Sdílet:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Tři texaští teenageři doufají, že se jim podaří aspoň na chvíli uniknout z jednotvárného života v malém městě. Místo toho však skončí ve spárech podsvětí a organizovaného zločinu poté, co jeden z nich okrade nesprávného muže.
Když si potížista Billy Joe uvědomí, že jeho nejlepší kamarád Bobby brzy odjede se svou přítelkyní Sue na vysokou školu, naplánuje na jejich počest poslední velkou party. Aby mohl všechno zaplatit, okrade svého šéfa Giffa. Po návratu z vysněného víkendu je ale skupinka přátel vystavena krutým následkům svých činů, neboť ukradené peníze patřily nebezpečnému gangsterovi přezdívanému Big Red. Všichni tři teď musejí vyloupit místní „pračku“ peněz, aby splatili dluh a získali zpět ztracenou svobodu. V boji za záchranu svých životů jsou vtaženi do světa organizovaného zločinu a bezstarostné mládí se rychle mění v drsnou realitu dospělého života.(HBO Europe)Režie:

Simon Hawkins, Zeke Hawkins

Scénář:

Dutch Southern

Kamera:

Jeff Bierman

Hudba:

Jonathan Keevil

Hrají:

Mark Pellegrino, Jon Gries, Jeremy Allen White, William Devane, Logan Huffman, Mackenzie Davis

(Zdroj informací a textu: csfd.cz)

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace