Což takhle dát si špenát (1977) | Filmy online zdarma - sledujemefilmy.cz
 


 
 

Což takhle dát si špenát (1977) 
csfd.cz

Hodnocení  74%

Více informací o filmu a aktuální hodnocení zde

Československo, 1977, 86 min

Sdílet:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Hrdiny komedie plné krkolomných absurdních zápletek, záměn, zmatků a rozuzlení jsou meloucháři Jarda Zemánek a Franta Liška, kterým nic není svaté. Sotva se dostanou z vězení, kde se ocitli kvůli nepodařené krádeži lihu, už jedou v další levotě. Oba výtečníky si totiž najme majitel kosmetického salónu v hotelu Imperial, spolčený s docentem Mlejnkem z výzkumného ústavu, kde právě vynalezli přístroj k regeneraci starých dojnic. Chce, aby získali přesnou kopii přístroje, která však má bohatým paničkám vracet ztracené mládí. Má to ale háček. Kdo chce léčebnou kůru podstoupit, nesmí v kritické době jíst špenát, který účinky přístroje znásobuje…(oficiální text distributora)Režie:

Václav Vorlíček

Scénář:

Miloš Macourek

Kamera:

František Uldrich

Hudba:

Karel Svoboda

Hrají:

Vladimír Menšík, Jiří Sovák, Iva Janžurová, Michal Kocourek, Ondřej Hach, František Filipovský, Ivana Maříková, Petr Přívozník, Stella Zázvorková, Josef Somr, Eva Trejtnarová-Hudečková, Petr Kostka, Jaroslava Obermaierová, Bedřich Prokoš, Čestmír Řanda st., Juraj Herz, Josef Větrovec, Václav Štekl, Lubomír Kostelka, Petr Nárožný, … (více) Střih: Miloslav Hájek Zvuk: František Fabián Scénografie: Oldřich Bosák Masky: Jiřina Bissingerová, Jiří Hurych Kostýmy: Theodor Pištěk ml.

(Zdroj informací a textu: csfd.cz)

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace