Miluj souseda svého (2014) | Filmy online zdarma - sledujemefilmy.cz
 


 
 

Miluj souseda svého (2014) 
csfd.cz

Hodnocení  73%

Více informací o filmu a aktuální hodnocení zde

USA, 2014, 102 min

Sdílet:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Vincent (Bill Murray) je stárnoucí válečný veterán jak se patří – mrzutý a nepříjemný na všechny lidi. Když se do sousedního domu nastěhují noví sousedé, jeho poklidný život se obrátí vzhůru nohama a on má najednou každý den na krku 12letého kluka. Ačkoliv je Vincent cynik, který sází, miluje whisky a dost často navštěvuje striptýzové kluby, nakonec se z něj stane ten nejlepší přítel pro chlapce, který se právě vyrovnává s rozvodem svých rodičů, novou školou a novým životem.(Forum Film CZ)Režie:

Theodore Melfi

Scénář:

Theodore Melfi

Kamera:

John Lindley

Hudba:

Theodore Shapiro

Hrají:

Bill Murray, Melissa McCarthy, Naomi Watts, Chris O'Dowd, Terrence Howard, Jaeden Lieberher, Kimberly Quinn, Dario Barosso, Ann Dowd, Scott Adsit, Reg E. Cathey, Deirdre O'Connell, Elliot Santiago, Melanie Nicholls-King, Frank Wood, Orlagh Cassidy, Katharina Damm, Amber Clayton, Ron Bush, Bea Arthur (a.z.), Rue McClanahan (a.z.), Jaime Tirelli, Betty White (a.z.)

(Zdroj informací a textu: csfd.cz)

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace