Les sebevrahů (2013) | Filmy online zdarma - sledujemefilmy.cz
 


 
 

Les sebevrahů (2013) 
csfd.cz

Hodnocení  41%

Více informací o filmu a aktuální hodnocení zde

USA, 2013, 85 min

Sdílet:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Americká vysokoškolačka Maiko, která studuje v Japonsku, riskuje vlastní život ve snaze zachránit duši své mrtvé matky, jež se rozhodla dobrovolně odejít z tohoto světa v nechvalně proslulém „Lese sebevrahů“.
Hluboko v pustém lese na úpatí hory Fuji se za potemnělého zimního odpoledne rozléhá neklidný šepot. Tady, uprostřed bludiště z kořenů, si osamělá žena sáhne na život. Její tělo splyne s větvemi a duše s houštinou. O několik let později se dívka Maiko vydává v doprovodu svých přátel ze školy do Lesa sebevrahů. Maiko zde touží na Halloween vykonat démonický rituál, který má podle místních pověr osvobodit duši její matky ze spárů lesa. Zatímco si mladí návštěvníci s kamerou klestí cestu mezi stíny, začnou se dít podivné věci – zuřivý šepot a zlověstné pohledy duchů pro ně mají být varováním, že tu nejsou vítáni. Uprostřed záplavy stromů povstane oceán ztracených duší, které hustými větvemi obemknou Maiko i její přátele v těsném sevření. Cesta k životu je náhle zahrazena těmi, kteří nemají co ztratit.(HBO Europe)Režie:

Steven R. Monroe

Scénář:

Ryan W. Smith, Sheldon Wilson

Kamera:

Michael C. Blundell

Hudba:

Andrew Harris

Hrají:

Kaitlyn Leeb, Cassi Thomson, Jeffrey Ballard, Hiro Kanagawa, Kevan Ohtsji, Graham Wardle, Dejan Loyola, Jesse Wheeler

(Zdroj informací a textu: csfd.cz)

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace